Naše podnikání

Pomáháme zhmotnit myšlenky a sny, které mají silný potenciál růst a přinášet benefity nejen investorům, ale i celé společnosti.

Technologie

Dnes si už nedokážeme představit, jak fenomenální inovací byly tak jednoduché technologie jako nůž, křesadlo nebo obyčejný pluh. První nástroje vynalezené bystrým člověkem v prostém obydlí měly zásadní dopad na historii celé naší civilizace.

A není vůbec výjimkou, že i současné přelomové technologie vznikají v hlavách nadaných lidí možná kdesi ve skromné kanceláři nebo pronajaté garáži. Posláním investiční skupiny GFF je rozpoznat tato mimořádná technologická řešení a posunout jejich hodnotu do světového byznysu.

Zemědělství

Současné zemědělství staví před lidskou společnost mnoho otázek. Investiční skupina GFF má silnou touhu najít na tyto otázky správné odpovědi. Proto investujeme značnou část našich znalostí a zkušeností do nových přístupů k využití hospodářské půdy, plodin či chovu zvířat.

Naším cílem není jen uspokojení základních lidských potřeb. Vyhledáváme předně takové projekty, které respektují život v celé jeho šíři. Je naším úkolem neúnavně pracovat na tom, aby budoucí generace mohly žít v tak úžasném přírodním prostředí, které známe my.

Inovace

Geniální inovace mají potenciál rozvíjet mnoho oblastí lidského života najednou. Jedno vylepšení může mít obrovský pozitivní dopad pro společnost a životní prostředí na celé planetě. Přitom jeho rozšíření často brání „pouhé drobnosti“ – nedokonalý marketing, nesprávné kontakty nebo málo financí.

Investiční skupina GFF pomáhá díky své síle tyto překážky lehce překonávat. S potěšením sledujeme, jak se geniální inovace přeměňují ve špičkové produkty a služby, které pozitivně ovlivňují současnou i dalekou budoucnost. Věříme, že společně s dalšími lidmi a firmami vytvoříme trvalé hodnoty, které změní svět k lepšímu.

Development

Architektura od nepaměti plní převážně užitnou hodnotu. Vytváří prostor, ve kterém většina z nás stráví většinu života – ať už s rodinou, v práci nebo ve volných chvílích. Důležitým parametrem současného developmentu se ale stává nízká energetická náročnost, nebo dokonce úplná soběstačnost.

V GFF věříme, že i tyto nové parametry mají ve svých důsledcích velkou užitnou hodnotu pro všechny z nás. Vidíme obrovský potenciál ve stavbách, které používají přírodní a recyklovatelné materiály, šetrné a úsporné technologie a netradiční architektonická řešení.

Služby

Odvětví moderních služeb je pro investiční skupinu GFF jedním z primárních cílů. Efektivní služby totiž vytváří pevnou základnu pro naše ostatní investiční segmenty a dokážou převratně urychlit jejich vývoj a zajistit jejich exponenciální růst.

Navíc jsou takové služby přínosem pro celý byznys. Díky talentovaným lidem s mimořádnými vědomostmi vyvíjíme služby, které mají přesah do všech koutů světa. Nejsme omezeni prostorem ani časem. To, co funguje v evropském prostředí, dokážeme díky stabilním kontaktům přenést i na ostatní kontinenty.

Čísla

Naše úspěchy

Konkrétní výsledky se smysluplným obsahem jsou pro nás tím nejcennějším. Úspěšně jsme dokončili řadu projektů a rozšiřuje se nám tak pozitivní výhled do budoucnosti.

1.8

MLD. Kč

součet aktiv našich společností

200

ZAMĚSTNANCŮ

v investiční skupině GFF

400

MIL. Kč OBRAT