GFF Group představuje v unikátní sérii podcastů klíčové osobnosti skupiny

Investiční skupina GFF připravila v prvním kvartále 2023 unikátní sérii podcastů rozhovory s úspěšnými zakladateli a řediteli firem, které jsou součástí GFF. Nová série je součástí zodpovědného přístupu GFF k podnikání i ke svěřeným finančním prostředkům.

Důraz na etiku podnikání a principy Win Win hrají ve skupině GFF klíčovou roli. Skupina věří, že jednotlivé podcasty umožní nahlédnout do zákulisí podnikání skupiny, přiblíží byznysy, ve kterých se GFF angažuje, a mohou se stát pro posluchače jednou z inspirací při zhodnocování svých financí a majetku. Moderátorem podcastů je Martin Luňák. Partner GFF, člen Řídícího výboru naší investiční skupiny a muž, který v rámci GFF cíleně vyhledává nové investiční příležitosti.

Premiéra prvního podcastu je připravena na květen. Hostem Martina Luňáka v prvním díle je Radek Klein. Zakladatel řetězce Trdlokafe, jehož minikavárny s trdelníky zažily loni rekordní rok. V dalších dílech vystoupí průkopník pokročilé aquaponie Michal Fojtík, CEO logistické firmy Bramartrans Jakub Brada, Řídící partner RVO Group Vlastnil Bijota nebo šéfka značky Gymio Martina Marková.

Všechny díly budou ke shlédnutí a poslechu postupně dostupné na youtube kanále GFF.