Společnost GFF před koncem roku ukončila spolupráci s AUDIT MORAVA

Investiční skupina GFF se dohodla na ukončení všech auditorských činností, které pro holding zajišťovala společnost AUDIT MORAVA. Zároveň byla rozvázána spolupráce.  

Společnost AUDIT MORAVA zajišťovala v minulosti účetní a auditorské služby pro vybrané projekty v rámci investiční společnosti GFF. Před koncem roku 2023 došlo k dohodě mezi oběma společnostmi, která vedla k ukončení všech těchto činností s okamžitou platností.  

Společnost AUDIT MORAVA jako jedna z několika auditorských firem pro nás zajišťovala užší profil auditorských činností v rámci holdingu. V minulosti se to jevilo jako efektivní a správné řešení. Spolu s růstem celé skupiny nastal čas, abychom se i v této oblasti oddělili, dodává Ondřej Bartoš – jednatel společnosti GFF.  

V této souvislosti dochází rovněž ke změně majetkové struktury. Společnost RVO GROUP (člen investiční skupiny GFF) přistoupila k prodeji celé části obchodního podílu společnosti AUDIT MORAVA vlastněného společností RVO GROUP. Investiční skupina GFF tímto krokem posiluje transparentnost svého podnikání.  

Uvědomujeme si, že z pohledu veřejnosti mohlo docházet k otázkám týkajícím se transparentnosti našeho podnikání. I proto jsme se rozhodli k tomuto strategickému kroku, na který nyní navazuje změna v podobě nového auditora. Vždy komunikujeme zcela otevřeně a chceme, aby důvěra v naše podnikání i nadále rostla, říká Martin Podoba - společník GFF.  

Investiční skupina GFF už v minulém roce pověřila nového auditora zpracováním auditní zprávy o hospodaření holdingu.  

GFF je soukromá investiční skupina typu private equity. Zaměřuje se především na odvětví nových technologií, udržitelného zemědělství, nemovitostí, služeb, retailu a e-commerce. Skupina podniká ve 9 zemích Evropské Unie, ve Velké Británii a v Asii. Působí v Česku, na Slovensku, v Rakousku, Maďarsku, Polsku, Německu, Španělsku, Chorvatsku a Rumunsku, Velké Británii, Spojených arabských Emirátech, Číně a Hongkongu. Vizí firmy je trvale posilovat hodnotu budoucnosti.